Frisco

Vychutnejte si noc plnou barev a nechte se unášet na vlně ženskosti s novým drinkem - Frisco Bílé hrozny & Lotos. Stane se skvělým doplňkem vašeho outfitu a prožijete s ním nezapomenutelné a neopakovatelné chvíle. Kromě nevšední příchutě vsadilo nové Frisco na stévii a obsahuje o třetinu méně kalorií než ostatní varianty.

Frisco

Frisco se inspirovalo na módním molu a přináší osvěžení v elegantní lahvi s etiketou laděnou do jemných zelených a metalických tónů. Jeho jedinečnost pramení také z delikátní chuti oblíbených bílých hroznů v kombinaci s exotickým lotosovým květem. Nové Frisco obsahuje navíc stévii a právě díky výtažkům z této zázračné rostliny se Frisco Bílé hrozny & Lotos může pochlubit až o třetinu nižším energetickým obsahem v porovnání s ostatními Frisco variantami. A to ocení každá žena, které záleží na tom, jak vypadá.

Vše, co na Friscu milujete, ale zůstává. Typická osvěžující ovocná chuť s příjemnou perlivostí harmonicky souzní s jemnými tóny vinných hroznů a lotosu. Nová příchuť podtrhne váš styl a dodá vám sebevědomí. Lahodné Frisco Bílé hrozny & Lotos vám zachutná na první doušek a štíhlá lahev v  jemných barvách se stane vaším nenahraditelným módním doplňkem, se kterým se nemusíte bát o svou postavu. Připijte si s Friscem a bavte se v barvách noci.

Co je to stévie?

Stévie sladká (Stevia rebaudiana Bertoni) se v poslední době zařadila k oblíbeným sladidlům. Zelená bylinka pochází z Jižní Ameriky a má až 300 krát vyšší sladivost než třtinový nebo řepný cukr, ale na rozdíl od něj má téměř nulovou kalorickou hodnotu. Protože se jedná o čistě přírodní látku, vykazuje mnohem lepší vlastnosti než sladidla umělá a nemá žádné vedlejší účinky.